نحوه انجام مقاله از پایان نامه

 انجام مقاله از پایان نامه، انجام پژوهش ها و  پروپوزال دانشجو و….  معمولاً برای دانشجویان یک امر چالش برانگیز می باشد.  برخی اوقات حتی این اینکه از کجا به تهیه مقاله بپردازند برای  دانشجویان کمی دشوار می باشد.  انتخاب موضوع جهت انجام مقاله از پایان نامه، شناسایی منابع معتبر، شیوه پژوهش،  گردآوری مطالب و درک صحیح از ساختار مقاله وغیره احتیاج به زمان و توانایی بخصوصی دارد.

  ***پژوهشگر گرامي با تكميل فرم زير با متخصصين و حرفه اي ها در رشته خود ارتباط بگيريد***


  ***كار خود را به متخصصان و حرفه‌اي ها واگذار كنيد***
  ***** پژوهشگر گرامي جهت مشاوره رايگان فرم زير را تكميل نمائيد در كمترين زمان با شما تماس گرفته مي شود! *****


  موسسه ترسیم دانش با داشتن گروهی از متخصصین و فارغ التحصیل در ایده‌آل‌ترین دانشگاه‌های کشور در تمامی رشته ها و با داشتن بیش از یک دهه فعالیت در رابطه با انجام مقاله از پایان نامه، انجام مقاله isi و پروپوزال در کنار دانشجویان تا انتهای پایان نامه می باشند. علاوه بر این دانشجویان می توانند با استفاده از موسسه انجام مقاله، مشاوره رایگان در رابطه با پژوهش دانشجویی، انجام سریع مقاله، بهره گیری کرده و کلیه این چالش ها را به آسانی پشت سر بگذارند.

  مقاله نويسي

  مقاله نويسي

  انجام سریع مقاله و پروژه های آماده

   اکثر دانشجویان جهت کسب نمره  قبولی در درس های خود  علاوه بر انجام سریع مقاله احتیاج به پروژه های متعددی دارند. ولی یکی از دغدغه های دانشجویان پروژه های بدون کیفیت در سطح عالی آکادمیک می باشد. بخش های تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا احتیاج به پروژه‌های آماده تخصصی دارند که کلیه قواعد جهت انجام سریع مقاله در آن رعایت شود.

  البته این گونه فعالیت ها برای دانشجویانی مطلوب می باشد که با پروژه های آماده مشکلی ندارند به دلیل اینکه  فروش تمامی سفارش های آماده  امکان راه پیدا کردن به ژورنال ها و مجلات علمی دارد.  به صورت کلی سفارشات آماده جهت انجام سریع مقاله شامل موارد زیر می شود:

  –  انجام سریع مقاله به صورت آماده (مقالات علمی تحقیقی،  مقالات مروری،  مقالات علمی ترویجی،  مقالات دایره المعارفی،  مقالات کنفرانسی و انجام مقاله isi)

  – پژوهش های دانشجویی آماده

  انجام مقاله از پایان نامه به صورت آماده

  –  پروپوزال های آماده جهت انجام مقاله isi

  –  پروژه های آماده و شیوه پژوهش جهت انجام سریع مقاله

  –  ایجاد پاورپوینت های آماده برای انجام سریع مقاله

  –  پروژه های دانشجویی برای انجام مقاله isi

  –  پژوهش های دانش آموزی برای انجام سریع مقاله

   کلیه این سفارشات از طریق متخصصان با تجربه در مقطع های کارشناسی ارشد و دکترا انجام می شود و اکثر این مقالات در ژورنال ها و مجلات به چاپ خواهد رسید.  این سفارشات برای انجام سریع مقاله، کاهش دادن هزینه های دانشجوئی و  فرصت مطلوب جهت انجام مقاله isi می باشد.

  اصول و قواعد انجام  مقاله isi و پژوهش

   انجام مقاله isi و پژوهش حرفه ای یکی از دغدغه های دانشجویان محسوب می شود. دانشجویان به دنبال انجام سریع مقاله هستند که تمامی اصول و قواعد نوشتن مقاله در آن رعایت شود و کاملاً برای مخاطبین جذاب باشد.  سفارش انجام مقاله isi و نگارش تخصصی از پایه تا انتها برای دانشجویانی مطلوب می باشد که احتیاج به نوشتن مقالات علمی برای به پایان رساندن تحصیلات تکمیلی،  مهاجرت کردن به کشور دیگر،  ارتقای شغلی،  ارائه دادن مقاله در همایش ها،  به چاپ رساندن مقالات در مجلات و ژورنال های بین المللی و غیره دارند.

  اصول و قواعد انجام مقاله isi و پروژه شامل موارد زیر می شود:

  –  انجام مقاله isi به قلم نویسنده(مقالات علمی تحقیقی مروری و انجام  مقاله isi و غیره)

  –  پژوهش های دانشجویی از طریق قلم نویسنده

  – ساخت پاورپوینت تخصصی با محتوای  قلم نویسنده

  روال انجام مقاله از پایان نامه، پژوهش و ساخت پاورپوینت

   انجام مقاله از پایان نامه، پژوهش و ساخت پاورپوینت دارای قوانین بخصوصی می باشد که می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  –  انجام مقاله از پایان نامه از طریق متخصصین و استادان با تجربه دانشگاه با بهره گیری از ۲۰ تا ۳۰ عنوان و منبع انجام می‌شود و قسمت عمده مقاله به قلم نویسنده می باشد.  به شکل کلی انجام مقاله از پایان نامه به قلم نویسنده می باشد و به هیچ عنوان کپی از منابع دیگر نمی باشد و قابلیت چاپ در ژورنال ‌های بین‌المللی و علاوه بر این ارائه به سمینارهای بین المللی را دارند.  برای انجام مقاله از پایان نامه کارشناسان با تجربه  با رعایت قوانین نگارش مقاله اقدام به گردآوری منابع می کنند و بعد از آن نگارش مقاله را آغاز می کنند.

  از آنجایی که تمامی قوانین مقاله های تخصصی و علمی از طریق کارشناسان رعایت می‌شود و این کارشناسان به ژورنال های معتبر isi مسلط هستند این فعالیت ها هنگام انجام مقالات isi و علمی تحقیقی برای به چاپ رساندن  ژورنال های بین المللی رعایت می شود.

  هزینه نگارش مقالات بعد از استعلام از طریق موسسه انجام مقاله  به شکل مناقصه برای دانشجویان اعلام می شود.  موسسه انجام مقاله سعی می کند تا با کمترین قیمت به نوشتن مقالات علمی تحقیقی بپردازد تا دانشجویان بتوانند با پرداخت کمترین هزینه و بالاترین کیفیت را کسب کنند.

  –  نوشتن پژوهش از طریق موسسه انجام مقاله برای دانشجویانی مطلوب می باشد که احتیاج به پژوهش‌های علمی و تخصصی برای درس های مانند درس شیوه پژوهش دارند. فعالیت تحقیق در این قسمت باید از طریق قلم نویسنده و بدون کپی برداری از سایر مقالات دیگر صورت گیرد.

  –  انجام پاورپوینت دانشجویی از طریق موسسه انجام مقاله برای دانشجویان مطلوب می باشد که احتیاج به دفاع از پایان نامه خود دارند یا ارائه کار کلاسی در قالب پاورپوینت تخصصی داشته باشند و علاقه‌ای به بهره‌گیری از بانک پاورپوینت ندارند.  بنابراین کلیه مطالب پاورپوینت به قلم نویسنده و با بهره‌گیری از منبع های معتبر صورت می گیرد و علاوه بر این طراحی و گرافیک پاورپوینت از طریق متخصص گرافیک در موسسه انجام مقاله انجام می شود.

  روش های تهیه مقاله و پژوهش از طریق موسسه انجام مقاله

  مقاله و پژوهش از طریق موسسه انجام مقاله برای دانشجویان مطلوب می باشد که احتیاج به مقالات علمی دارند ولی توانایی هزینه بالا جهت نگارش مقاله به قلم نویسنده را ندارد و از طرفی مخالف مقالات آماده برای ارائه دادن به استاد هستند.  انجام پروژه های تلفیقی از طریق موسسه انجام مقاله شامل موارد زیر می شود:

  –  تهیه مقالات تلفیقی ار طریق موسسه انجام مقاله

  –  پژوهش دانشجویی تلفیقی از طریق موسسه انجام مقاله

  –  پاورپوینت های تخصصی با ارائه محتوا های تلفیقی

  جهت انجام مقالات تلفیقی پژوهشگر اقدام به تلفیق چندین مقاله می‌کند و از مقالات مذکور مقاله یکپارچه را به شکل  سازماندهی شده تهیه می کند. باید به این نکته توجه داشته باشید که هنگام تهیه قسمت های متعدد مقاله عیناً از محتواهای منبع بهره گیری می‌شود و مقاله به قلم نویسنده نمی باشد. ولی به دلیل تلفیق چندین مقاله با همدیگر مقاله گردآوری شده دیگر یک مقاله از قبل آماده نمی باشد و ترتیب منابع بهره گیری شده به شکل پراکنده ولی منظم و دقیق می باشد.

  پژوهش های دانشجویی هم مانند سایر انجام مقالات تلفیقی صورت می‌گیرد. البته که قوانین نگارش و سرفصل ارائه پژوهش از لحاظ مطالب با سایر مقالات دیگر تفاوت دارد ولی از لحاظ محتوا های تلفیقی، فرآیند بالا در ارائه پژوهش صورت می گیرد.

  پاورپوینت های تخصصی با محتوای منابع تلفیقی به همین صورت و با فرمت بخصوص صورت می‌گیرد.  هنگامی که علاقه مند هستید خودتان مقالات زبان اصلی مورد نظر را انتخاب کنید و به مطلوب بودن آن برای ارائه مقالات تلفیقی اطمینان ندارید می توانید از طریق ترجمه خلاصه چندین مقاله از مطلوب بودن آن  اطمینان پیدا کنید، سپس بعد از آن به سفارش ترجمه تمامی مقالات و همچنین تهیه مقالات تلفیقی بپردازید.

  دیدگاهتان را بنویسید