روش چاپ و انجام مقاله isi

 انجام مقاله isi به عنوان روشی برای بازگو کردن جزئیات اطلاعات می باشد که از طریق انجام پژوهش‌های علمی آن را گردآوری کرده و می‌توان از طریق مقالات علمی عقاید خود را از طریق بررسی و ارزیابی اطلاعات کسب شده در اختیار اطرافیان قرار داد.  با انجام مقاله isi می توان علاوه بر اینکه به تمرین اطلاعات و توانایی های خود پرداخت به پیشرفت خود در حوزه‌های تحقیق هم کمک کرد. البته انجام مقاله isi دارای قانون و قواعد بخصوصی می باشد که جهت انجام سریع مقاله باید با آن  قوانین آشنایی پیدا کرد.

  ***پژوهشگر گرامي با تكميل فرم زير با متخصصين و حرفه اي ها در رشته خود ارتباط بگيريد***


  ***كار خود را به متخصصان و حرفه‌اي ها واگذار كنيد***
  ***** پژوهشگر گرامي جهت مشاوره رايگان فرم زير را تكميل نمائيد در كمترين زمان با شما تماس گرفته مي شود! *****


  مراحل مختلف انجام مقاله isi

   انجام  مقاله isi دارای مراحل مختلفی می باشد که می توان به موارد زیر اشاره داشت

  – انتخاب موضوع جهت انجام مقاله ‏isi

  –  چکیده مطالب برای انجام مقاله isi

  –  نوشتن مقدمه جهت انجام مقاله isi

  –  شیوه های پژوهش  انجام مقاله isi

  –  نتایج برای انجام مقاله isi

  –  گفت و گو و تجزیه و تحلیل اطلاعات برای انجام سریع مقاله

  –  نتیجه گیری جهت انجام سریع مقاله

  –  استفاده از منابع جهت انجام سریع مقاله

  مقاله نويسي

  مقاله نويسي

  انتخاب موضوع جهت انجام سریع مقاله

   جهت انجام سریع مقاله باید عنوان مطلوبی را برای آن انتخاب کرد و به شکل اصولی و درست پژوهش‌های صورت گرفته و عنوان مقالات را شرح داد. انتخاب نام جهت انجام سریع مقاله باید به صورتی باشد که مخاطبان با مشاهده اسم مقاله متوجه مطالب کلی و موضوعات اساسی پژوهش شوند و احتیاجی به مطالعه تمامی مقاله نباشد.

  چکیده جهت انجام سریع مقاله

   در بخش چکیده مطالب جهت انجام سریع مقاله باید به صورت مختصر و مفید تمامی مطالب مقاله واضح و روشن بازگو شود. چکیده مطالب کمی بیشتر از خلاصه مطالب جهت انجام سریع مقاله می باشد. خلاصه نویسی مطالب جهت انجام مقاله از پایان نامه  به صورت بازنویسی شده تمامی مطالب در جملات کوتاه تر می باشد و برای افرادی مناسب است که از قبل مطالب را مطالعه کرده‌اند. چکیده مختصری از اطلاعات به دست آمده از پژوهش می باشد و برای افرادی مناسب می باشد که مطالب را مطالعه نکرده اند.

  برای نوشتن چکیده جهت انجام مقاله از پایان نامه باید حدوداً از ۲۵۰ کلمه استفاده شود که این کلمات شامل اهداف پژوهش،  عوامل عمومی جهت انجام مقاله از پایان نامه،  شیوه پژوهش برای انجام مقاله از پایان نامه،  نتایج خلاصه شده برای انجام مقاله از پایان نامه و نتیجه گیری نهایی می باشد.

   نوشتن مقدمه برای انجام مقاله از پایان نامه

   نوشتن مقدمه برای انجام مقاله از پایان نامه به منظور شرح موضوع اصلی پژوهش می باشد و هدف آن برطرف کردن مشکلات نگارش می باشد. در این بخش باید اطلاعات کافی در اختیار مخاطبین قرار بگیرد.

   یکی از مراحل انجام مقاله از پایان نامه آغاز موضوع، طرح کلی و رسیدن به موضوع مقاله می باشد. نکات پر اهمیت را مورد انتخاب قرار داده و بدون مقدمه به اصل موضوع پرداخته شود.

  شیوه های پژوهش جهت انجام مقاله از پایان نامه

   شیوه های پژوهش جهت انجام مقاله از پایان نامه مربوط به زمان، مکان و نحوه انجام پژوهش می باشد.  پژوهشگر این قسمت از مرحله نوشتن مقاله، طرح پژوهش ها،  ابزارهای مورد احتیاج،  شیوه های گردآوری داده ها و مدیریت نتایج آن را در اختیار مخاطبین قرار می دهد.

  نوشتن نتایج جهت انجام سریع مقاله

    در قسمت نوشتن نتایج جهت انجام سریع مقاله محقق از طریق جدول و نمودار های متعدد و نتایج به دست آمده از هر کدام از آزمایشات خود را در اختیار مخاطبین قرار می‌دهد و در رابطه با معانی نمودارها و تجزیه و تحلیل نتایج توضیحاتی را ارائه نمی دهد.

  گفت و گو و تجزیه و تحلیل اطلاعات برای انجام مقاله isi

   در بخش گفت‌وگو و تجزیه تحلیل اطلاعات برای انجام مقاله isi پژوهشگر توضیحات بیشتری را در ارتباط با نتایج کسب شده، همبستگی متغیر ها و شرح آنها در اختیار مخاطبین قرار می دهد. علاوه بر این در این بخش پژوهشگر باید دلیل هر گونه انحراف از نتایج مورد انتظار و یا نتیجه پژوهش های قبلی خود را برای مخاطبین شرح دهد.

  نتیجه گیری جهت انجام سریع مقاله

  برای نوشتن پژوهش باید چگونگی نتیجه گیری جهت انجام سریع مقاله را در نظر بگیرید. محقق باید بتواند به سادگی نتیجه کلی از پژوهش و معنای آن  را از طریق اطلاعات کسب شده برای مخاطبین ارائه دهد.

  استفاده از منابع جهت انجام مقاله isi

  برای استفاده از منابع جهت انجام مقاله isi پژوهشگر باید لیستی از کلیه منابعی که هنگام نگارش مقاله از آن بهره گیری کرده است تهیه کند و در انتهای مقاله خود آن را  قرار دهد. دانشجویان باید به این نکته توجه داشته باشند که بهره‌گیری از هرگونه اطلاعات، تصاویر، نمودارها و غیره از مقاله های علمی دیگر بدون اشاره کردن به اسم آنها در لیست منابع نوعی سرقت علمی محسوب می‌شود.

  موسسه انجام مقاله ترسیم دانش

   مقاله تحقیق و پژوهش معمولا برای دانشجویان چالش برانگیز می باشد.  بیشتر اوقات حتی از اینکه از کجا بتوانند به تهیه مقاله بپردازند کمی  برای دانشجویان گیج کننده می باشد.  انتخاب موضوع، شیوه‌های پژوهش، گردآوری مطالب، پیدا کردن منابع معتبر و غیره همگی آنها احتیاج به توانایی‌های بخصوصی دارد.  دانشجویان می توانند با استفاده از خدمات موسسه انجام مقاله پایان نامه با کیفیتی را ارائه دهند.

    موسسه ترسیم دانش با دارا بودن کارشناسان متخصص و فارغ التحصیل از دانشگاه های برتر در تمامی رشته ها با بیش از یک دهه فعالیت در رابطه با انجام مقاله های متعدد و پایان‌نامه در کنار دانشجویان می باشند.  دانشجویان می توانند با استفاده از  موسسه انجام مقاله سفارشات خود را جهت پروپوزال و پایان نامه ثبت کنند.

  اهداف موسسه انجام مقاله

  یکی از اهداف موسسه انجام مقاله راه انداختن مرکزی برای حمایت از دانشجویان و جامعه علمی جهت آموزش انجام و برگزار کردن دوره های تخصصی می باشد.  موسسه انجام مقاله ترسیم دانش به دانشجویان توصیه می‌کند تا با شرکت در دوره‌های آموزشی دانش ضروری را به دست آورند. رجوع کنندگان در موسسه انجام مقاله ابتدا دوره های عمومی و توانایی های الزامی را جهت انجام پایان نامه طی می‌کند و بعد از آن  جلسه های اختصاصی برگزار می شود.

  علاوه بر این موسسه انجام مقاله از آغاز کار برای انتخاب موضوع در کنار دانشجویان خواهند بود و در طول مراحل انجام پایان نامه بعد از گذراندن دوره های آموزش جلسه های برطرف کردن اشکال  برگزار می شود.

  خدمات موسسه انجام مقاله

   موسسه انجام مقاله دارای خدمات متعددی می باشد که شامل:  نحوه انتخاب موضوع از طریق مشاوره موسسه انجام مقاله،  نگارش و ویرایش پروپوزال،  آموزش تحقیق با پروژه های نرم افزاری،  آموزش مقاله نویسی،  آموزش انجام پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد، آموزش انجام پایان نامه در مقطع دکترا، تجزیه و تحلیل آماری،  آموزش شبیه سازی جهت انجام فصل ۴ پایان نامه،  آموزش ویراستاری و پاورپوینت، اکسپت مقالات علمی تحقیقی و آموزش مقالات isi  می باشد.

  خدمات مشاوره جهت انجام مقاله isi

   خدمات مشاوره جهت انجام مقاله isi شامل موارد زیر می شود:

  –  خدمات مشاوره جهت استخراج منابع معتبر

  –  مشاوره جهت تدوین و ترجمه مقاله

  –  مشاوره جهت آماده سازی مقاله

  –  مشاوره جهت نحوه انتخاب نوع مقالات مروری، تحقیقی، ترویجی

  –  مشاوره جهت آماده سازی مقالات

  –  مشاوره برای سامبیت و دریافت پذیرش از مجلات isi و ایمپکت دار معتبر و مورد تایید وزارت علوم

  –  مشاوره جهت نحوه سفارش انجام مقاله و نگارش انواع متعدد مقالات فارسی علمی و تحقیقی

  –  مشاوره جهت نحوه انتخاب موضوع مقاله

  –  مشاوره جهت نگارش، ویرایش مقالات، اکسپت و به چاپ رسیدن آن در مجلات معتبر

  دیدگاهتان را بنویسید