آموزش انجام مقاله روانشناسی در مقطع دکترا

تحصیلات تکمیلی جهت انجام مقاله روانشناسی در مقطع دکترا احتیاج به انتخاب موضوع مطلوب می باشد و هرچه سریعتر موضوع معین شود دانشجویان می توانند زمان بیشتری را برای انجام پژوهش خود صرف کنند.

اکثر دانشجویان در مقطع کارشناسی روانشناسی علاقه به ادامه تحصیل در دوره های بالاتر را دارند و از این طرف بعضی از آنها احتیاج به مشاوره جهت انجام مقاله روانشناسی  انتخاب موضوع پیدا می کند.  موسسه ترسیم دانش با کارشناسان مجرب و آشنا به موضوعات جدید و به روز در رشته روانشناسی آماده خدمت رسانی به دانشجویان جهت انجام مقاله روانشناسی، انجام رساله روانشناسی و انتخاب موضوع می باشند.

  ***پژوهشگر گرامي با تكميل فرم زير با متخصصين و حرفه اي ها در رشته خود ارتباط بگيريد***


  ***كار خود را به متخصصان و حرفه‌اي ها واگذار كنيد***
  ***** پژوهشگر گرامي جهت مشاوره رايگان فرم زير را تكميل نمائيد در كمترين زمان با شما تماس گرفته مي شود! *****


  نحوه انتخاب موضوع جهت انجام مقاله روانشناسی

   ادامه تحصیل و انجام مقاله روانشناسی در گرایش های متعدد این رشته برای اکثر دانشجویان در مقطع کارشناسی بسیار جذاب می باشد. علاوه بر این با دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد و دکترا به دانشجویان می توانند راحتر وارد بازار کار شوند. از این طرف انتخاب موضوع مطلوب جهت انجام مقاله روانشناسی در مقطع دکترا می تواند در آینده محققان موثر می باشد.

  رساله دكترا

  رساله دكترا

  موسسه ترسیم دانش در سعی و تلاش می باشد تا با استفاده از ایده آل ترین مشاوران و کارشناسان با تجربه به ارائه راه حل های استاندارد علمی و تحقیقی،  در زمینه مشاوره و نگارش پایان نامه و دستیابی به ایده‌آل‌ترین نتیجه بهترین خدمات را ارائه دهد. بعضی از پرطرفدارترین موضوعات جهت انجام مقاله روانشناسی شامل موارد زیر می شود:

  –  ارتباط میان سلامت روان، خودباوری، کمال گرایی و غیره در پیشرفت دانش آموزان

  –  تاثیر عوامل متعدد بر تربیت فرزندان از طریق انجام مقاله روانشناسی

  – ارزیابی محیط کار از لحاظ روانی و عاطفی بر رویکرد کارکنان

  –   الگوی میان شخصیت و نوآوری از طریق انجام رساله روانشناسی

  –  مطالعه و تحقیق در ارتباط با حافظه کاذب و عوامل موثر بر آن از طریق انجام رساله روانشناسی

  –  مطالعه و تحقیق در رابطه با روانشناختی کودکان طلاق از طریق انجام رساله روانشناسی

  –  مطالعه و تحقیق زندگی زناشویی و عوامل موثر در آن از طریق انجام رساله روانشناسی

  –  مدل سازی عوامل اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی بر سلامت روانی دانش‌آموزان از طریق انجام رساله روانشناسی

  –  مطالعه عوامل تاثیرگذار در جلوگیری از اعتیاد  از طریق انجام رساله روانشناسی

  – ارزیابی میان هوش هیجانی و شادکامی در قشر های متعدد یک جامعه از طریق انجام رساله روانشناسی

  انواع گرایش‌های مختلف جهت انجام رساله  روانشناسی

  رشته روانشناسی دارای گرایش های مختلف می باشد. بر اساس آخرین دفترچه راهنمای انتخاب رشته در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا منتشر شده از طرف نهاد سنجش، روانشناسی در مقطع های مختلف دارای گرایش های روانشناسی عمومی، روانشناسی اسلامی، روانشناسی مثبت گرا، روانشناسی بالینی، روانشناسی بالینی گرایش خانواده، روانشناسی بالینی کودک و نوجوان، روانشناسی صنعتی و نهادها، روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی، روانشناسی تربیتی و سلامت می باشد.

  روانشناسی بالینی از طریق بهترین موسسه انجام رساله دکترای روانشناسی

   روانشناسی بالینی از طریق بهترین موسسه انجام رساله دکترای روانشناسی صورت می گیرد و در بین سایر گرایش های این رشته جزو محبوب ترین گرایش محسوب می شود. جهت قبول شدن در این گرایش احتیاج به تلاش و کوشش فراوان می باشد. این گرایش به ارزیابی و معالجه آشفتگی‌های شناختی،  نابهنجاری ها، روانکاوی، مشکلات زناشویی و خانوادگی،  شناخت درمانی، افسردگی و اضطراب می پردازند.

  فارغ التحصیلان در این گرایش می‌توانند در اکثر بیمارستان ها و کلینیک های روانشناسی فعالیت خود را آغاز کنند. در عین حال انتخاب موضوع مطلوب جهت نگارش پایان نامه روانشناسی بالینی می تواند به دانشجویان در دست پیدا کردن به شغل مطلوب و ایده‌آل تاثیر بسزایی داشته باشد. دانشجویان می توانند از طریق بهترین موسسه انجام رساله دکتری روانشناسی موضوعات ایده‌آلی را انتخاب کند که این موضوعات شامل موارد زیر می شود:

  – مقایسه خصوصیات روانشناسی بالینی حالات روحی و روانی متعدد شامل: پرخاشگری، استرس، اضطراب، شادی و غیره میان قشر های متعدد در یک جامعه

  – ارزیابی  موثر بودن روانشناسی بر مقدار افسردگی گروه‌های سنی متعدد  از طریق بهترین موسسه انجام رساله دکتری روانشناسی

  –  مطالعه و ارزیابی بیماری های روانی و اختلالات شخصیتی مثل بیماری های دوقطبی، اسکیزوفرنی و غیره  از طریق بهترین موسسه انجام رساله دکتری روانشناسی

  – ارزیابی برخوردهای متعدد خانواده شامل بازی درمانی بر توانایی های اجتماعی کودکان از طریق بهترین موسسه انجام رساله دکتری روانشناسی

  –  مطالعه برخورد های متعدد و تاثیر آنها بر زندگی زناشوئی و همینطور تربیت فرزندان از طریق بهترین موسسه انجام رساله دکتری روانشناسی

  گرایش روانشناسی عمومی از طریق بهترین موسسه انجام رساله دکتری روانشناسی

   گرایش روانشناسی عمومی هم جزو یکی از گرایش های پرطرفدار روانشناسی محسوب می‌شود که موضوعات پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا را شامل می شود. همان طور که از اسم این گرایش پیداست در برگیرنده موضوعات گسترده‌ای در ارتباط با روانشناسی مانند: احساسات و هیجانات، آسیب شناختی روانی، اختلال های روانی، شیوه ها و آموزش های تربیتی انسان، فهم و درک ها، یادگیری، حافظه و سایر موضوعات دیگر می‌باشد.

  گرایش روانشناسی عمومی پایه و اساس علم روانشناسی محسوب می‌شود که دانشجویان و محققان این گرایش می توانند نگارش پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای خود را در حوزه‌های متعدد این گرایش انجام دهند.  برای درک و تصمیم گیری بهتر جهت انتخاب موضوع و انجام رساله دکترای روانشناسی تحقیق هایی صورت گرفته که می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  –  موثر بودن ورزش بر سلامت عمومی روان

  –  رابطه میان افسردگی والدین و افت پیدا کردن تحصیل فرزندان

  – موثر بودن تماشای مسابقات ورزشی بر مدیریت هیجانات نوجوانان

  –  رابطه میان کودکان با همسالان خود جهت رشد هیجانی آنها

  –  نقش خود بیمار انگاری جهت افزایش پیدا کردن استرس و افسردگی

  گرایش صنعتی و سازمانی جهت انجام مقاله روانشناسی

   گرایش صنعتی و سازمانی جهت انجام مقاله روانشناسی به مطالعه تاثیر کار و محیط آن بر انسان و زندگی او می پردازد. ارزیابی ارتباط رشد و پیشرفت شغلی افراد و شرکت‌ها طبق مهارت‌های فردی روانی و انگیزه آنها از موضوعات صورت می گیرد که در این رشته علمی به آن پرداخته خواهد شد.

  حوزه‌های مطالعاتی در رشته روانشناسی اجتماعی، بهره وری، روانشناسی سازمانی، مطالعه گسترش منابع انسانی و غیره می باشد که مسلط بودن در آمار و شیوه پژوهش در این رشته از اهمیت فراوانی برخوردار می باشد. بعضی از موضوعات کلی و تحقیق های این گرایش برای ایده گرفتن جهت انتخاب موضوع پایان نامه روانشناسی صنعتی و سازمانی شامل موارد زیر می شود:

  –  ارزیابی موثر بودن ساختار شخصیت بر رضایت کارفرمایان از کارکنان

  –  نقش انگیزه های مالی بر کیفیت خدمات کارکنان از لحاظ اخلاقی

  –   رابطه میان اضطراب شغلی و کارایی و عملکرد کارکنان یک نهاد و سازمان

  –  ارزیابی موثر بودن شب کاری کارمندان بر تربیت فرزندان

  –  موثر بودن روانی حمایت های قانونی از زنان بر نحوه رویکرد آنها در پیرامون کار

  گرایش روانشناسی تربیتی جهت انجام مقاله روانشناسی

   روانشناسی تربیتی به عنوان یکی از زیر مجموعه های علم روانشناسی به ارزیابی و نظریه پردازی جهت موثر بودن روانشناسی، یادگیری و تربیت می پردازد.  هدف از این گرایش علاوه بر روش‌های سنجش طراحی و اجرای برنامه‌های آموزشی، کشف قواعد علمی تربیت و راستی‌آزمایی آنها می باشد.

  دانشجویان در این مقطع با مکاتبات فلسفی تربیت، نظریه های رشد و تربیت، انگیزش در آموزش آشنایی پیدا می کند. از موضوعات رایج در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا جهت انجام مقاله روانشناسی شامل موارد زیر می شود:

  – نظریه پردازی در روش سنجش دانش آموزان بیش فعال

  – نقش و موثر بودن  خوابگاه های دانشجویی و موفقیت یا عدم موفقیت دانشجویان در امتحانات تکمیلی

  –  ارزیابی اعتقادات مذهبی آموزگاران بر برخورد آنها نسبت به دانش آموزان

  دیدگاهتان را بنویسید