آموزش جامع استخراج مقاله از پایان نامه

 آموزش جامع استخراج مقاله از پایان نامه و نگارش آن جزو یکی از پر اهمیت ترین تجربیات تحقیقی برای هر دانشجو محسوب می شود.  امکان سرقت های علمی در پایان نامه ها همانطور که می دانید بسیار سخت و دشوار می باشد.

  ***پژوهشگر گرامي با تكميل فرم زير با متخصصين و حرفه اي ها در رشته خود ارتباط بگيريد***


  ***كار خود را به متخصصان و حرفه‌اي ها واگذار كنيد***
  ***** پژوهشگر گرامي جهت مشاوره رايگان فرم زير را تكميل نمائيد در كمترين زمان با شما تماس گرفته مي شود! *****


  هر چند برای مقابله کردن با این گونه خطرها و جلوگیری از این گونه موارد نرم افزارهای متعددی موجود می باشد اما بهتر می باشد که محققان دستاوردهای علمی تحقیق خود را در نشریات معتبر انتشار بدهند تا تحقیق آنها در چرخه ارتباطی قرار بگیرد و سایر محققان بتوانند به آسانی از طریق قانون از تحقیق آنها بهره گیری کنند.

  استخراج مقاله از پایان نامه و به چاپ رسیدن آن امکان بهره گیری سایر محققان از نتیجه این تحقیق  را تحقق می بخشد.  نگارش مقاله علمی برای منتشر شدن در مجله ها از جنبه‌های متعددی دارای اهمیت فراوانی می باشد. به دلیل اینکه پژوهشگر در کنار استفاده از آثار های حقوقی و اداری می توانند منزلت اجتماعی و علمی را افزایش دهند.

  استخراج مقاله از پایان نامه

  استخراج مقاله از پایان نامه

   موسسه ترسیم دانش با استفاده از این مقاله سعی دارد تا اهمیت نحوه استخراج مقاله از پایان نامه و قسمت های پر اهمیت آن را برای دانشجویان ارائه دهد. این موسسه سعی دارد روش هایی را برای دانشجویان و محققان برای استخراج مقاله از پایان نامه ارشد یا دکترا، نحوه چاپ و پذیرش مقاله را برای دانشجویان ارائه دهد. مقالات یک تحقیق به دو دسته تقسیم می شود که شامل موارد زیر می شود:

  –  علمی و پژوهشی

  –  علمی و ترویجی

   استخراج مقاله از پایان نامه دکترا توسط موسسه

   در دنیای علم تحقیق دارای جایگاه بخصوصی می باشد که کلیه پیشرفت های علمی بر اساس تحقیق و پژوهش صورت گرفته است.  با اهمیت ترین روش برای فراهم کردن نتیجه یک تحقیق استخراج مقاله  تحقیق می باشد. پژوهشگری در این زمینه موفق است که بتواند مقاله خود را در مجله های معتبر انتشار دهد.  موسسه ترسیم دانش سعی دارد شیوه های درست آموزش نگارش مقاله و چگونگی استخراج مقاله از پایان نامه را برای دانشجویان ارائه دهد. به دلیل این که این امر جزو یکی از ارکان های پر اهمیت برای چاپ مقاله محسوب می شود.

  استخراج مقاله از پایان نامه توسط این موسسه یکی از مهمترین راه ها برای ارائه پایان نامه باکیفیت محسوب می‌شود. به دلیل این که با دارا بودن اساتید و کارشناسان با تجربه ایده آل ترین و با کیفیت ترین پایان نامه را برای دانشجویان ارائه می دهد.

  به صورت کلی اجزای اصلی مقاله علمی و پژوهشی شامل موارد زیر می شود:

  ۱. عنوان مقاله

  ۲.  به کار بردن اسامی نویسندگان

   ۳. خلاصه نویسی

  ۴.  استفاده از کلمات کلیدی

  ۵.  مقدمه مقاله

  ۶. مبانی نظری پژوهش

  ۷.  شیوه پژوهش

  ۸.  اطلاعات کسب شده از پژوهش

  ۹. گفت و گو و نتیجه گیری

  ۱۰.  ارائه لیستی از منابع

   عنوان مقاله برای انجام مقاله

   عنوان مقاله مفهوم اصلی مطالب را به شکل خلاصه می‌کند.  عنوان باید برای مخاطبین دارای جذابیت،  به شکل مختصر و مفید،  واضح و متغیرهای اصلی در مقاله را  نشان دهد.  البته باید به این نکته توجه داشت که عنوان مقاله همان عنوان اصلی پایان نامه محسوب نمی شود و دانشجویان می توانند عنوان مقاله خود را عوض کنند و یا اگر پایان نامه شما دارای قابلیت استخراج دو یا چندین مقاله را دارد می‌توانید  در رابطه با موضوع مورد نظر خود عنوان مطلوب انتخاب کنید.

  استخراج مقاله از پایان نامه

  استخراج مقاله از پایان نامه

  به کار بردن اسامی نویسندگان

  به کار بردن اسامی نویسندگان به ترتیب همکاری آنها برای انجام تحقیق صورت می‌گیرد و شماره گذاری می شود. علاوه بر ذکر کردن اسامی مولفان، اسامی دانشگاه و محقق در آن بیان می شود.

  خلاصه نویسی برای انجام مقاله

   خلاصه نویسی یک نوع مطلب مختصر و از اطلاعات می باشد که در یک مطلب دانشگاهی تحقیقی و یا مقاله برای  مخاطبین نوشته می شود.  با وجود خلاصه بودن محتوا در این قسمت  مخاطبین  می توانند با مطالعه خلاصه مقاله به جزئیات آن پی ببرند  که چه مطالبی در متن اصلی وجود دارد.  به صورت کلی خلاصه نویسی در مقاله به صورتی می باشد که خواننده  می تواند مطالعه آن را ادامه دهد یا از آن چشم‌پوشی کند.  برای خلاصه نویسی باید به نکات پر اهمیتی توجه داشت که  شامل موارد زیر می شود:

  –  تعداد کلمات میان ۲۵۰ الی ۳۰۰ کلمه باشد.

  –  جملات به شکل خبری و گذشته یادداشت شود.

  –   برای ارائه خلاصه نویسی  مشخص کردن هدف تحقیق الزامی می باشد.

  –  موضوع خود را برای خواننده شرح دهید.

  – روش نمونه گیری، آزمایش و جمع آوری اطلاعات  را در آن ذکر کنید.

  –  اطلاعات کسب شده از تحقیق را به شکل خلاصه ذکر کنید.

  استفاده از کلمات کلیدی

   برای جستجوی مقالات معمولاً از طریق واژه های کلیدی اقدام می کنند. کلمات کلیدی باید شامل کلیه موضوع های اساسی در پایان نامه باشد که  مورد گفت‌وگو قرار می‌گیرد. تا اگر فردی قصد جستجو در رابطه با یکی از آن موضوع ها بود بتواند به راحتی به پایان نامه مورد نظر خود دست پیدا کند.

  مقدمه  برای انجام مقاله

   با استفاده از مقدمه مقاله می توان اطلاعات زمینه مورد احتیاج  خواننده را به وجود آورد.  اطلاعاتی که نشانگر پیشرفت تحقیق در این زمینه می باشد.  در قسمت مقدمه دانشجو باید ابزارهای ضروری برای درک بهتر مفاهیم و انگیزه آزمایش را در اختیار مخاطبین قرار بدهد.

  مبانی نظری پژوهش

   مبانی نظری پژوهش جزو پایه اصلی می باشد که کلیه طرح ها و پروژه های مطالعاتی بر روی آن واقع می شود.  معمولا در قسمت مبانی نظری پژوهش های مطالعه پیشین و تجربیات پژوهشگر در آن تنظیم می شود.

  شیوه پژوهش

   در قسمت شیوه پژوهش پرسش های مقاله و فرضیات،  نمونه گیری،  شیوه های جمع آوری اطلاعات،  شیوه های بررسی و ارزیابی اطلاعات سایر مسائل شرح داده می شود.

   اطلاعات کسب شده از پژوهش

   قسمت نتایج و اطلاعات کسب شده می‌تواند از طریق جدول ها و نمودارهای  منظم فراهم شود. این نمودارها و جدول ها می توانند با شرح مختصری از متن همراه باشند تا خوانندگان بتوانند درک بهتری پیدا کنند.

  گفت و گو و نتیجه گیری

   نتیجه گیری برای انجام مقاله باید به شکل بررسی و ارزیابی نتیجه صورت گیرد. به صورتی که  مخاطبین با مطالعه آن به شکل کلی و مقایسه ای به نتیجه پژوهش شما پی ببرند.  بنابراین پیشنهاد می شود که برای نگارش قسمت های متعدد از جملات مختصر و واضح بهره گیری کنید.

  ارائه لیستی از فهرست منابع

   در پایان الزامی می باشد که تمامی منابعی که  برای انجام مقاله از آن بهره گیری کرده‌اید با استفاده از روش مناسب بیان کنید.  هر کدام از  مجلات دارای ریفرنس نویسی متفاوتی می باشد و دانشجویان باید طبق منابع مقاله خود به ویرایش آن بپردازند.

  نحوه استخراج مقاله از پایان نامه

   برای استخراج مقاله از پایان نامه باید به نکات زیر اهمیت دهید:

  – جلوگیری از تکراری بودن عنوان مقاله

  –  اهمیت دادن به موضوعات و پژوهش های به روز که شانس قبولی مقاله را افزایش میدهد.

  –  متکی نبودن به نقل قول سایر مقالات دیگر و پژوهش ها و همچنین استفاده از اطلاعات به روز در موضوع و روش انجام پایان نامه

   قیمت استخراج مقاله از پایان نامه

   قیمت استخراج مقاله از پایان نامه بستگی به موضوع و نحوه نگارش آن دارد. موسسه ترسیم دانش با بهره گیری از تیم با تجربه،  مقاله دانشجویان را با بهترین قیمت و با  ایده آل به نگارش و ویرایش  مقالات داخلی و خارجی در سریع ترین زمان ممکن  فراهم می کند.

   استخراج مقاله از پایان نامه اصفهان توسط موسسه

   استخراج مقاله از پایان نامه توسط موسسه ترسیم دانش علاوه بر اصفهان در شهرهای مختلف هم صورت می‌گیرد.  دانشجویان می‌توانند در سراسر کشور و شهرها از خدمات آنلاین این موسسه بهره گیری کنند.

  دیدگاهتان را بنویسید