شرح انجام رساله دکتری در فارس جهت رشته مهندسی مکانیک

انجام رساله دکتری در فارس و سایر شهرها صورت می گیرد. رشته مهندسی مکانیک یکی از پرطرفدارترین رشته های مهندسی می باشد که اکثر دانشجویان در رتبه های برتر کارشناسی به تحصیل در این رشته تمایل دارند.  فعالیت های اصلی در این رشته طراحی، مدلسازی و بهینه کردن انواع و اقسام ماشین آلات می باشد. انجام سریع مقاله رشته مکانیک دارای گرایش های متعددی می باشد که دانشجویان می توانند با افزایش دانش و تجربه در زمینه های متعدد به آن بپردازند.

  ***پژوهشگر گرامي با تكميل فرم زير با متخصصين و حرفه اي ها در رشته خود ارتباط بگيريد***


  ***كار خود را به متخصصان و حرفه‌اي ها واگذار كنيد***
  ***** پژوهشگر گرامي جهت مشاوره رايگان فرم زير را تكميل نمائيد در كمترين زمان با شما تماس گرفته مي شود! *****


  جهت انجام سریع مقاله مهندسی مکانیک در مقطع کارشناسی ارشد دانشجویان از آموزه های کارشناسی و همینطور علوم تخصصی تر در مقطع کارشناسی ارشد به شکل تجربی بهره گیری می کند. پس انتخاب موضوع مطلوب جهت انجام سریع مقاله می تواند به آینده شغلی دانشجویان تاثیر بگذارد. موسسه انجام مقاله ترسیم دانش قصد دارد با استفاده از این مقاله دانشجویان را جهت انتخاب موضوع مطلوب راهنمایی کند.

  رساله دكتري مكانيك

  رساله دكتري مكانيك

  انواع و اقسام گرایش های رشته مهندسی مکانیک جهت انجام سریع مقاله

    رشته مهندسی مکانیک جهت انجام سریع مقاله دارای گرایش های متعددی مانند:  مواد مرکب،  بدنه خودرو جهت انجام سریع مقاله،  طراحی کردن سیستم‌های دینامیکی اتومبیل جهت انجام سریع مقاله،  ساخت اتومبیل های نظامی جهت انجام سریع مقاله، سیستم های محرکه اتومبیل جهت انجام سریع مقاله، تبدیل کردن انرژی جهت انجام سریع مقاله، طراحی  کاربردی و تولید جهت انجام سریع مقاله،  سیستم های میکرو و نانو و الکترومکانیکی جهت انجام سریع مقاله،  مهندسی اتومبیل های ریلی جهت انجام مقاله isi، گرایش مهندسی انرژی های تجدید پذیر جهت انجام مقاله isi، مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک جهت انجام مقاله isi می باشد. انجام مقاله isi در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای رشته مهندسی مکانیک بر اساس این گرایش ها صورت می گیرد.

  گرایش طراحی کاربردی جهت انجام مقاله isi

   گرایش طراحی کاربردی جهت انجام مقاله isi در ساخت  ماشین آلات صنعتی مانند: خودروسازی، صنایع هوا و فضا، دریایی، صنایع فلزات آموزش می بینند. فارغ التحصیلان در این گرایش می توانند از بین حوزه هایی مثل: طراحی بهینه، ساخت سیستم های کنترل،  ساخت و تولید و همچنین سایر زمینه‌ها موضوع خود را انتخاب کنند. بعضی از موضوعات جهت انجام مقاله isi در گرایش طراحی کاربردی شامل موارد زیر می شود:

   – ساخت داربست پلی کاپرولاکتون انعطاف پذیری با کاربرد مکانیکی تنظیم پذیر جهت مهندسی بافت نرم

  – تعمیر و نگهداری با بهره گیری از ساخت مدولار در دستگاه سنگ شکن سنگ آهک

  –  بررسی استاتکی تیر ترموپیل الکتریک و خواص آن در سازه های هوشمند جهت انجام مقاله isi

  –   بررسی تئور ترموالاستیسیته  بر اساس دو مدل green-lindsay ، lord-shulman  تحت موقعیت های متعدد جهت انجام مقاله isi

  –  ارزیابی میزان عددی نیروی کمانش و فرورفتگی موضعی پوسته در قسمت هسته و ناپایداری پانل ساندویچی  جهت انجام مقاله isi

  گرایش سازه بدنه اتومبیل جهت انجام مقاله isi

   یکی از عوامل موفقیت جهت انجام مقاله isi نوع طراحی بدنه اتومبیل می باشد.  بدنه اتومبیل باید ایمن، سبک و زیبا ساخته شود. علاوه بر این جهت ساخت بدنه خودرو نباید در افزایش سرعت اتومبیل مانعی وجود داشته باشد. همچنین طرح های به روز و کاربردی جهت کم کردن مصرف سوخت و آلودگی ارائه دهند. از جمله حوزه هایی که فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد در این گرایش می توانند جهت انجام مقاله از پایان نامه خود انجام دهند شامل: ساخت و ارزیابی بدنه اتومبیل ،  آیرودینامیک اتومبیل،  خستگی و شکست هنگام سازه اتومبیل، خواص  ورق ها و پوسته ها هنگام سازه اتومبیل،  مکانیک ضربه هنگام سازه اتومبیل می باشد.  بعضی از تحقیق های بین المللی صورت گرفته جهت انجام مقاله از پایان نامه گرایش سازه بدنه خودرو شامل موارد زیر می شود:

  – پخش نقاط مشترک هنگام سازه بدنه اتومبیل تحت خمش و چرخش جهانی  برای انجام مقاله از پایان نامه

  –  اثربخشی پیشگیری از رزونانس صوت با فرکانس کم از طریق ساختارهای متخلخل جاذب صدا از بدنه داخلی اتومبیل  جهت انجام مقاله از پایان نامه

  –   ساخت سازه بدنه اتومبیل با وزن سبک تحت موقعیت سقوط و لرزش جهت انجام مقاله از پایان نامه

  –  تقویت کردن موضعی ورق های فولاد جهت ساخت قطعات سازگار با بار هنگام سازه و بدنه اتومبیل جهت انجام مقاله از پایان نامه

  –  کم کردن لرزش سازه انعطاف پذیر بدنه اتومبیل از طریق محرک‌های پیزواستاک جهت انجام مقاله از پایان نامه

  گرایش سیستم های دینامیکی اتومبیل جهت انجام مقاله از پایان نامه

   هدف از گرایش سیستم های دینامیکی اتومبیل جهت انجام مقاله از پایان نامه تربیت کارشناسانی می باشد که مهارت ساخت اجزا سیستم های تعلیق، ترمز و فرمان اتومبیل را داشته باشند. در این گرایش کارشناسان از طریق مدار های الکتریکی و مکانیکی اتومبیل هایی را برای راحت کردن سرنشینان هنگام ناهمواری های جاده طراحی خواهند کرد. فارغ التحصیلان در این رشته می توانند در زمینه های متعددی مانند: ساخت قطعات سیستم های تعلیق، فرمان و ترمز، ساخت و ارزیابی سازه و بدنه اتومبیل به انجام مقاله از پایان نامه بپردازند.  مثال هایی در رابطه با زمینه‌های پژوهشی صورت گرفته از طریق محققان بین المللی در این گرایش انجام شده است که شامل موارد زیر می شود:

  – ساخت ناظر دینامیکی جهت سیستم های هیبریدی:  تئوری و کاربردی هنگام مشکل کنترل اتومبیل

  – مدیریت نگرش تطبیقی هندسی جهت اتومبیل هوایی بدون وجود سرنشین جهت انجام مقاله از پایان نامه

  – ساخت و ارزیابی سیستم کنترل Swashplate  برای استفاده از پمپ پیستونی محوری نامتقارن

  – طراحی و شبیه سازی دینامیکی قطار و مترو شهری جهت انجام مقاله از پایان نامه

  – ساخت شیوه‌های تلفیقی کنترل بهینه سیستم های دینامیکی مرکب

  گرایش ساخت تولید از طریق موسسه انجام مقاله

   فعالیت فارغ التحصیلان در گرایش ساخت تولید از طریق موسسه انجام مقاله در زمینه‌های متعددی مانند: جوشکاری، فرم‌دادن، ساخت و عرضه ماشین آلات صنعتی و غیره می باشد. کاربرد و خواص این گرایش بسیار وسیع و گسترده می باشد و در صنعت های متعدد مانند: کشاورزی، خودروسازی، نظامی و غیره از آن بهره گیری می شود.

  دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد  در این گرایش جهت انتخاب موضوع پایان نامه خود الزامی می‌باشد که در علوم های متعددی مانند: سیستم های تولیدی صنعتی، طراحی از طریق کامپیوتر، شکل دادن به فلزات و متالوژی هنگام عرضه، خواص میکروپروسسورها، جوشکاری، ساخت اجزا و سازه‌های اتومبیل ابزار و سایر زمینه های دیگر از طریق موسسه انجام مقاله دانش کافی را به دست آورند. بعضی از موضوعات پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در گرایش ساخت تولید جهت ایده گرفتن از طریق موسسه انجام مقاله شامل موارد زیر می شود:

  –  برنامه ریزی جهت عرضه سیستم های تولیدی انعطاف پذیر با بهره گیری از رویکرد چند منظوره کارآمد از طریق  موسسه انجام مقاله

  –  کاربرد و خواص متالوژی پودر در پوشش قطعات اتومبیل های صنعتی از طریق موسسه انجام مقاله

  –  طراحی دستگاه تابش دهی فراصوتی جهت ارزیابی اثر همزمان التراسونیک و نانو ذرات محتوای داروهای ضد سرطان بر اسکلت‌های سلولی از طریق موسسه انجام مقاله

  –  اندازه گیری عمر باقیمانده خزش فولاد آلیاژی با بهره گیری از آزمون خزشی پانچ کوچک و شیوه های آماری از طریق موسسه انجام مقاله

  انتخاب موضوعات پژوهشی مهندسی مکانیک از طریق موسسه انجام مقاله

    انتخاب موضوعات پژوهشی مهندسی مکانیک از طریق مشاوران موسسه انجام مقاله صورت می گیرد. مهندسین مکانیک آن چیزی که از نظر جسمی امکان عرضه ماشین آلات امن تر،  راحت تر و کارآمد و سیستم های مکانیکی را بدهد مورد ارزیابی قرار می‌دهند. برخی از این تکنولوژی ها شامل موارد زیر می شود:

  – سیستم های میکرو الکترومکانیکی

  – اصطحکاک جوشکاری

  – کامپوزیت ها

  دیدگاهتان را بنویسید