آموزش انجام مقاله isi

 انجام مقاله isi به عنوان روشی برای بازگو کردن جزئیات اطلاعات می باشد که شما از طریق انجام پژوهش‌های علمی آن را گردآوری کرده اید. شما می توانید از طریق مقالات علمی عقاید خود را در ارتباط با تجزیه و تحلیل و شرح اطلاعات کسب شده در اختیار اطرافیان قرار بدهید.  انجام مقاله isi جزو مقالات پرمخاطب محسوب می شود و برای رسیدن به هدف دانشجویان نقش پراهمیتی را ایفا می‌کند.

  ***پژوهشگر گرامي با تكميل فرم زير با متخصصين و حرفه اي ها در رشته خود ارتباط بگيريد***


  ***كار خود را به متخصصان و حرفه‌اي ها واگذار كنيد***
  ***** پژوهشگر گرامي جهت مشاوره رايگان فرم زير را تكميل نمائيد در كمترين زمان با شما تماس گرفته مي شود! *****


   انجام مقاله isi  دارای اصول و عقاید معین می‌باشد که نسبت به سایر نوشته های علمی و غیر علمی تفاوت دارد.  برای ایجاد ارتباط درست مثل مسلط بودن به زبان انگلیسی یک امر ضروری می باشد تا دانشجویان بتوانند با استفاده از آن گزارش پژوهش صورت گرفته خود را بدون هیچ گونه شک و تردید، به زبان ساده در اختیار اطرافیان قرار دهند. انجام مقاله isi باید به زبان ساده، روشن و کوتاه نوشته شود تا خوانندگانی که  دارای سابقه تحصیلی و مطالعات مشابه با نویسنده را دارند بتوانند به راحتی با نحوه انجام دادن آزمایشات آشنایی پیدا کنند. به دلیل اینکه امکان دارد خوانندگان آن به بازنویسی نتایج بپردازند یا پژوهش را گسترش دهند.

  مقاله isi

  مقاله isi

  مراحل انجام مقاله isi

   با وجود اینکه امکان دارد مرجع مقالات متعدد انجام مقاله isi از الگوها و قواعد بخصوصی پیروی کند یک فرمت کلی برای نحوه انجام مقاله isi برای بیشتر مجلات موجود می باشد که می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  –  موضوع مقاله جهت انجام مقاله isi

  –  خلاصه نویسی جهت انجام مقاله isi

  –  مقدمه جهت انجام مقاله isi

  –  شیوه پژوهش جهت انجام سریع مقاله

  –  نتایج برای انجام سریع مقاله

  –  گفت‌وگو و تجزیه تحلیل برای انجام سریع مقاله

  –  نتیجه گیری برای انجام سریع مقاله

  –  منابع جهت انجام سریع مقاله

   انتخاب موضوع جهت انجام سریع مقاله

   برای انتخاب موضوع جهت ترجمه و انجام سریع مقاله باید عنوان مطلوبی را برای آن انتخاب کرد و به شکل اصولی پژوهش‌های صورت گرفته را در مطالب مقاله شرح داد.  اسم مقاله باید به صورتی انتخاب شود که خواننده با مشاهده اسم مقاله متوجه فعالیت های کلی صورت گرفته، موضوع اساسی و پژوهش ها شود. احتیاجی به مطالعه تمامی مقاله برای شرح کار نداشته باشد به طور مثال عنوان مقاله شامل: ” تاثیرات روشنایی، دمای هوا و تعداد جمعیت باکتری ها” می باشد که برای انجام سریع مقاله عنوان مطلوبی محسوب می شود.

   برای آنکه اسم مطلوبی برای انجام سریع مقاله خود مورد انتخاب قرار دهید می توانید از کلمات کلیدی بهره گیری کنید.  تعدادی کلمه کلیدی را مورد انتخاب قرار داده و در سایت های معتبر به جستجو بپردازید.  با جستجو می توان عنوان های مرتبط را مشاهده کرد و از آنها به عنوان مقاله استفاده کرد.

  خلاصه نویسی جهت انجام سریع مقاله

   در قسمت خلاصه نویسی جهت انجام سریع مقاله خلاصه‌ای از تمامی مطالب مقاله به صورت ساده بازگو می‌شود.  البته باید به این نکته توجه داشت که چکیده مسئله‌ی فراتر از خلاصه مطالب در مقالات می باشد.  خلاصه بازنویسی شده تمامی مطالب در جملات کوتاه تر و برای افرادی می باشد که از قبل مطالب را مطالعه کرده اند. در صورتی که چکیده گزارشات پژوهش می باشد و برای اشخاصی مطلوب است که مطالب را از قبل مطالعه نکرده اند و قصد دارند در ارتباط با ادامه مطالب تصمیم‌گیری کنند. بنابراین چکیده نمی‌تواند جایگزین مطلوبی برای تمامی مطالب اصلی باشد.

   چکیده مطالب باید حدود ۲۵۰ کلمه داشته باشد که شامل هدف پژوهش،  عوامل عمومی،  شیوه پژوهش، نتیجه خلاصه شده و نتیجه گیری باشد. در مطالب چکیده برای انجام سریع مقاله نباید از اطلاعات اضافه در پژوهش استفاده شود.  می توانید چندین مقاله مشابه را  پیدا کنید و از شیوه های آنها بهره گیری کنید.

  مقدمه برای انجام مقاله از پایان نامه

   بخش مقدمه برای انجام مقاله از پایان نامه جهت معرفی موضوع اصلی پژوهش و انگیزه ای جهت برطرف کردن مشکلات و نگارش می باشد. این قسمت باید مطالب کاربردی و مفید را در اختیار خوانندگان قرار دهد به صورتی که خواننده  به کار شما علاقه مند شود و برای مطالعه ادامه مطالب مشتاق باشد.

  شیوه پژوهش برای انجام مقاله از پایان نامه

   شیوه پژوهش برای انجام مقاله از پایان نامه در رابطه با زمان و کار و نحوه انجام پژوهش می باشد.  پژوهشگر در این قسمت از کلیه مراحل انجام مقاله از پایان نامه، طرح پژوهش، موارد مورد احتیاج، گردآوری داده ها و مدیریت نتایج را در اختیار مخاطبان قرار می دهد.

  نتایج برای انجام مقاله از پایان نامه

   در قسمت نتایج برای انجام مقاله از پایان نامه نویسنده از طریق جدول ها، تصاویر و نمودارهای متعدد نتایج به دست آمده از هر کدام از آزمایش های صورت گرفته را در اختیار خوانندگان قرار می‌دهد ولی در رابطه با معانی این نمودار ها  برای مخاطبین به تجزیه و تحلیل نمی پردازد.  معمولاً این قسمت دارای صفحات بیشتری می باشد و وسیع بودن این قسمت به چاپ مقاله کمک فراوانی می کند.

  گفت‌وگو و تجزیه و تحلیل برای انجام مقاله از پایان نامه

   در قسمت گفت‌وگو و تجزیه تحلیل برای انجام مقاله از پایان نامه  دانشجویان توضیحات فراوانی در ارتباط با نتایج کسب شده، تعبیر ها و شرح آنها در اختیار خوانندگان قرار می دهند. در این بخش نویسنده باید دلیل هر گونه انحراف از نتایج و یا نتایج پژوهش های قبلی خود را برای مخاطبین شرح دهد.

  نتیجه گیری برای انجام مقاله از پایان نامه

   نوشتن پژوهش باید نحوه نتیجه گیری برای انجام مقاله از پایان نامه را در نظر گرفت.  در این بخش نویسنده باید بتواند به راحتی یک نتیجه کلی پژوهش و معنای آن و شرح خود از نتایج کسب شده را برای مخاطبین فراهم کند.

  نوشتن منابع با استفاده از مشاوره موسسه انجام مقاله

   نوشتن منابع باید با استفاده از مشاوره موسسه انجام مقاله صورت گیرد.  به دلیل اینکه در این بخش نویسنده باید فهرستی از کلیه منابعی که در نگارش مقاله از آنها استفاده کرده است فراهم کند و در پایان مقاله خود آن را  یادداشت کند.  بهره گیری از هر گونه اطلاعات تصاویر و نمودارها از سایر مقالات علمی دیگر بدون استفاده از اسم آنها در لیست منابع نوعی سرقت علمی محسوب می شود.

   سعی کنید از تعداد فراوانی از منابع به روز و جدید بهره‌گیری کنید.  به دلیل اینکه ارزیابی سال منابع  کار راحتی می باشد اکثر داوران موسسه انجام مقاله به منابع اهمیت بخصوصی می دهند و از این طریق به تازه بودن و به روز بودن کار پی می‌برند.

  هنگامی که بیشتر رفرانس های شما مربوط به پیش از سال ۲۰۱۰ باشد این دیدگاه در داوران موسسه انجام مقاله به وجود می‌آید که این موضوع مربوط به سال های قبل می باشد و هیچ گونه ارزشی ندارد.

  علاوه بر این تعداد منابع پایین باعث می شود موسسه انجام مقاله این دیدگاه را پیدا کند که پژوهشگر به شکل کامل پژوهش های صورت گرفته در این حوزه را نمی شناسند.  تلاش کنید از منبع های فراوانی بهره گیری کنید و حداقل هفت الی هشت عدد بالاتر از ۲۰۱۵ باشند. از کتابی که برای مقاله خود بهره گیری می کنید به نسخه به روز کتاب رجوع کنید.  مقالات چاپ شده در حوزه خود را مورد  ارزیابی قرار دهید و به دیدگاه صحیح از تعداد رفرانس های آن پی ببرید.  بعضی از داوران موسسه انجام مقاله هستند که به تعداد رفرانس ها اهمیت می دهند. اگر تعداد رفرانس ها پایین باشد دواران موسسه انجام مقاله به آن توجهی نمی کند.

   دانشجویان  برای اینکه بتوانند ایده آل ترین و با کیفیت ترین مقاله را تهیه کنند می توانند از موسسه انجام مقاله ترسیم دانش استفاده کنند.  به دلیل اینکه این مقاله با دارا بودن چندین سال سابقه کاری جهت معرفی ژورنال ها و سامبیت مقاله می تواند احتمال اکسپت مقالات را افزایش دهند. علاوه بر این موسسه انجام مقاله ترسیم دانش می تواند هرگونه ایرادات را در مقالات دانشجویان برطرف کنند و مطلوب ترین مجلات را معرفی کند.

  دیدگاهتان را بنویسید